Leave Your Message
01020304050607
010203040506070809101112131415161718

Prodhues dhe Shitës Lëndë drusore

ROCNdërkombëtare

Home World Group është prodhuesi dhe eksportuesi më i madh i kompensatës dhe produkteve të ngjashme në Kinë, i cili u themelua në vitin 1993 me 6 filiale. Tani po shijojmë 73 linja prodhimi të kompensatës me veshje filmi dhe kompensatës së zbukuruar.

Produktiviteti ynë i të gjitha llojeve të kompensatës është 220,000 m3 dhe 1,000,000 m3 për kompensatë me veshje me film çdo vit.

shikoni më shumë
65a490dlzn
65a4917gqe

8000+

Eksporti i kontejnerëve deri më datë
65a4917lix

Furnizimi

Tregu Global i Kombeve të Bashkuara
65a4917fh8

28

Vite eksperience
65a491733p

38

Vendet në të cilat kemi eksportuar

Jemi në mbarë botën

Si prodhues dhe tregtar kryesor i kompensatës, MDF, OSB dhe LVL, ne jemi të përkushtuar të jemi në krye të teknologjisë dhe cilësisë. duke përmirësuar vazhdimisht të gjitha zonat e panelit tonë prej druri. Furnizimi ynë i qëndrueshëm ju ndihmon të fitoni një pozicion të fortë në tregun ndërkombëtar dhe siguron një rritje afatgjatë.
65a491bbbk
OSB 18mm - ROCPLEX 3/4 OSB Board (Pllakë me fillesë të orientuar) OSB1 , OSB2, OSB3, OSB4 OSB 18mm - ROCPLEX 3/4 OSB Board (Pllakë me fillesë të orientuar) OSB1 , OSB2, OSB3, OSB4
03

OSB 18mm - ROCPLEX 3/4 OSB Board (Pllakë me fillesë të orientuar) OSB1 , OSB2, OSB3, OSB4

2021-08-04
OSB 18mm - ROCPLEX 3/4 OSB Board (Pllakë me fillesë të orientuar) OSB1 , OSB2, OSB3, OSB4, Kinë Furnizuesi i pllakave dhe paneleve OSB Produktet ROCPLEX 18mm OSB janë bërë prej druri me diametër të vogël, lëndë druri të holluar dhe lëndë druri të përpunuara si në copa druri (përgjithësisht 40-100 mm të gjata, 5-20 mm të gjera dhe 0,3-0,7 mm të trasha) përmes pajisjeve speciale, pas shkrirjes së vajit, tharjes dhe madhësisë, shtrimit me drejtim, formimit të presës së nxehtë dhe proceseve të tjera të bëra nga një pllakë strukturore e drejtuar . Rruajtjet e shtresës së saj sipërfaqësore janë rregulluar në mënyrë gjatësore, dhe rruazat e shtresës bërthamore janë rregulluar horizontalisht. Ky rregullim i kryqëzuar riorganizon strukturën e teksturës prej druri, eliminon plotësisht ndikimin e stresit të brendshëm të drurit në përpunim dhe e bën atë me lehtësi të jashtëzakonshme përpunimi dhe rezistencë ndaj lagështirës. Për shkak se OSB ka një strukturë drejtimi brenda, pa nyje, pa boshllëqe dhe çarje, uniformiteti i përgjithshëm është i mirë dhe forca e brendshme e lidhjes është jashtëzakonisht e lartë, kështu që si qendra ashtu edhe skajet kanë aftësi super-mbajtjeje gozhdë që mund ta bëjnë pllakat e zakonshme. nuk përputhet. OSB 18 mm i ROCPLEX është pllakë OSB me cilësi të lartë kineze. Gjeni çmime të lira OSB, OSB1, OSB2, OSB3, OSB4 dhe fabrikën e paneleve Whosalea ose OSB dhe shitjet me shumicë në ROCPLEX
Lexo më shumë
shikoni më shumë

Shërbimi i agjentit

Shërbimet e agjentit ndihmues ROCPLEX Ende shqetësoheni për ndihmat e materialeve të ndërtimit nga Kina? Atëherë do të ishte një zgjedhje e mençur për ju të na zgjidhni ne. E karakterizuar nga shërbimet e prokurimit me një ndalesë, ROCPLEX ju mundëson të merrni burime nga Kina në një mënyrë të papritur, por të mahnitshme.

Më poshtë janë PËRFITIMET që mund të shijoni…
Zyra jashtë shtetit
Departamenti i shkëlqyer i blerjeve dhe departamenti i kontrollit të cilësisë, dhe sigurisht, tregtar profesionist. Pra, ROCPLEX ka besim të mjaftueshëm për të qenë departamenti juaj i besueshëm i blerjeve jashtë shtetit. 25 vjet biznes familjar i drurit na le të kemi besimin për të bërë një punë të mirë në agjentin e blerjes së produkteve të materialeve të ndërtimit.

 • 65a4926on6 markë e famshme kineze
 • 65a4926a1x PRODUKTET E BESUESHME ME CILËSISË JIANGSU
 • 65a4926uty 3 KREDI KORPORATAVE AAA

Çfarë NeBëni

fabrika e drurit dhe shërbimi i agjencisë globale

 • agjent global rocplex
 • PRODCTING INDUSTRIALE
 • SHËRBIMI I IMPORTIT DHE EKSPORTIT
 • SHËRBIMI OEM Kompensatë
 • SHËRBIMI I INSPEKTIMIT KOMPOSTE

TonaMarkë

lider në prodhimin e materialeve të ndërtimit të drurit

 • 65a492ajn2
 • 65a492aykp
 • 65a492bcuv
 • 65a492b9hk
 • 65a492bq2b
 • 65a492be7t
 • 65a492bdz4
 • 65a492bi5n
 • 65a492bb7x
 • 65a492b3gx